FASE 1 – twee cellen gerealiseerd!
Zowel bedrijven, particulieren als fondsen hebben de benodigde € 49.000 bij elkaar gebracht. Geweldig bedankt! Vrijwillige bouwers hebben onder deskundige leiding de eerste cel neergezet, en de tweede cel is in aanbouw. Dit worden de productie- en opslagruimte.
FASE 2 – vijf cellen gerealiseerd!
Zowel bedrijven, particulieren als fondsen hebben de benodigde € 66.000 bij elkaar gebracht. Geweldig bedankt! Ons bouwteam heeft ook de volgende vijf cellen neergezet. Dit worden de groepsruimte, keuken en sanitair. De fondsenwerving voor fase 3 is gestart: doe mee en kijk hieronder.
FASE 3 – AFBOUW
Het streven was vanaf 2023 het inspiratie centrum af te bouwen en dat is gelukt. Hierin werden de droogzolder opgebouwd en duurzame installaties geplaatst, de ramen gezet en de keuken en het rolstoeltoegankelijke sanitair geplaatst. Doe mee en kijk hieronder voor wat er nog moet gebeuren (er is nog geld nodig!).
nog € 9.005 te gaan!
zo draag je bij
Voor de onderstaande onderdelen van het Inspiratie centrum hebben we nog financiering nodig. Klik op een van de afbeeldingen en draag bij.
Stichting Voedselbos te Glimmen is een ANBI. Giften zijn onder voorwaarden aftrekbaar van de belasting.


